В Єревані знову звучали постріли

В Єревані знову звучали постріли

Начальник управління інформації та зв'язків з громадськістю поліції Вірменії Ашот Агаронян повідомив, що сьогодні на території захопленого озброєною групою "Сасна црер" полку ППС звучали постріли, в результаті чого одна людина поранена.

"Порушуючи вимоги правоохоронців нещодавно на території полку ППС звучали постріли. Правоохоронці відкрили вогонь у відповідь. Був поранений один з тих, хто стріляв - Араік Хандоян", - сказав А.Агаронян.

При цьому член збройної групи Варужан Аветисян у відповідь на заяву поліції повідомив, що вони не стріляли в напрямку поліцейських.

"Ми встановили зв'язок з представником СНБ, він сказав: "ви стріляєте, тому і ми стріляємо". Але ми не стріляємо в них, ми стріляємо на нашій території для забезпечення нашої безпеки, наприклад, стріляємо в пристрій, щоб не було бомби, щоб вона не вибухнула і не нашкодила нам", - сказав В.Аветисян.

Він зазначив, що наразі лікарі надають допомогу пораненому А.Хандояну.

"Кiстка не зачеплена, поранення м'яких тканин, а з приводу ступеня тяжкості я не можу сказати, але ліва нога пошкоджена", - повідомив В.Аветисян.

Нагадаємо, 27 липня члени озброєної групи, які захопили територію полку патрульно-постової служби поліції в Єревані, взяли в заручники лікарів, що прибули на допомогу пораненим у стрілянині.

Время публикации: 29.07.2016 17:19
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.