В Австралії запрацював новий парламент

В Австралії запрацював новий парламент

Новий 45-й федеральний парламент Австралії, сформований за підсумками виборів, що відбулися на початку липня, розпочав роботу.

Про це повідомляє прес-служба австралійського парламенту, пише espreso.tv.

Перемогу на виборах отримала чинна Ліберально-Національна коаліція на чолі з прем'єр-міністром Малколмом Тернбуллом. Однак вона втратила значну перевагу, яку мала в найвищому законодавчому органі країни за результатами виборів 2013 року, і тепер в її розпорядженні мінімально можлива більшість: 76 із 150 місць в палаті представників.

У верхній палаті парламенту правлячу коаліцію представлятимуть 30 (із 76) сенаторів. Опозиційна Лейбористська партія отримала в новому сенаті 26 місць, Партія "зелених" - дев'ять, ще 11 сенатських крісел займуть представники інших партій і незалежні політики.

Прем'єр-міністр Тернбулл напередодні провів багатогодинну нараду з колегами по коаліції, на якій вирішили вже цього тижня подати на розгляд парламенту щонайменше 25 нових ключових законопроектів. Ці законодавчі ініціативи стосуються скорочення бюджетних витрат, зниження податків тощо.

Время публикации: 30.08.2016 10:27
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.