Успіх е-декларування буде оцінюватися за ефективним та безперебійним функціонуванням, - ЄС

Успіх е-декларування буде оцінюватися за ефективним та безперебійним функціонуванням, - ЄС

Представництво Європейського Союзу наголосило, що успіх системи електронного декларування буде оцінюватися не за її формальним запуском, а за її ефективним та безперебійним функціонуванням. Про це йдеться на офіційній сторінці ЄС у Facebook.

"Сьогоднішній повторний запуск системи електронного декларування статків, яка отримала сертифікацію, є ще одним важливим кроком у боротьбі проти корупції в Україні. Це є ключовим чинником для продовження успішного процесу реформ. Технічні проблеми, з якими зіткнулася система після свого запуску, мають бути розв'язані якнайшвидше", - йдеться у повідомленні.

Також у ЕС зауважили, що кінцевий успіх системи електронного декларування буде оцінюватися не за її формальним запуском, а за її ефективним та безперебійним функціонуванням.

Воно передбачає, зокрема, кримінальну відповідальність за подання неправдивих декларацій. Більше того, публічна підзвітність є засадничим принципом, що стоїть в основі системи електронного декларування для перешкоджання та протидії корупції серед державних службовців.

"Важливо, щоб повна відповідальність за управління системою залишалася за НАЗК, а також щоб забезпечувалася незалежність та чесність НАЗК. Також важливо, щоб НАЗК було забезпечено всіма необхідними фінансовими та людськими ресурсами, аби вона могла виконувати свою роль відповідно до міжнародних зобов'язань України", - додали у ЄС.

Нагадаємо, сьогодні запуск системи електронного декларування активів чиновників відбувся успішно.

Время публикации: 01.09.2016 16:30
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.