Українська влада засудила спробу військового перевороту у Туреччині

Українська влада засудила спробу військового перевороту у Туреччині

Президент України Петро Порошенко заявив, що стурбований ситуацією, яка відбувається у Туреччині.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Базові принципи демократії мають поважатися. Україна підтримує демократично обраного Президента і Уряд Турецької Республіки", - зазначив глава держави.

Водночас Президент доручив МЗС та Посольству в Туреччині подбати про долю громадян Украïни на турецькій територіï. Також він наказав силовим структурам посилити контроль в аеропортах та на південних кордонах Украïни.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін закликав українців, які перебувають у Туреччині, прислухатися до повідомлень дипломатичних представництв.

"Наші диппредставництва працюють над забезпеченням безпеки українських громадян в Туреччині", - написав він у своєму мікроблозі в Твіттері.

Крім цього глава МЗС зазначив, що зараз ключовим пріоритетом є "повага до демократичних легітимних інститутів Туреччини і збереження людських життів".

1/2 Наші дипустанови працюють над забезпеченням безпеки українських громадян в Туреччині. Прошу всіх дослуховуватись до їхніх повідомлень.

— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) 16 июля 2016 г.

2/2 Наразі ключові пріоритети - це повага до демократичних легітимних інститутів Туреччини і збереження людських життів.

— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) 16 июля 2016 г.

Посольство України у Туреччині закликало громадян України, які перебувають у Туреччині, не панікувати, до остаточного з’ясування обставин залишатись в місцях нинішнього перебування, не намагатись самостійно пересуватись територією країни, особливо в Стамбул та Анкару.

У випадку перебування у ситуації, яка може загрожувати життю та здоров’ю у посольстві просять повідомити про своє місце перебування за такими каналами зв’язку: роб.тел. +903124405289, моб.тел. +905336176273, факс +903124405300, mail: emb_tr@mfa.gov.ua, vkhomenko.ube@gmail.com

Время публикации: 16.07.2016 9:19
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.