Українка виграла бронзову медаль чемпіонату світу U20

Українка Юлія Левченко виграла бронзову медаль чемпіонату світу U20 з легкої атлетики.

Змагання 24 липня завершилися у Бидгощі (Польща), передає прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Левченко виграла медаль у заключний день змагань. У секторі для стрибків у висоту вона з першої спроби подолала 1,86 м. Перемогла чешка Міхаела Груба (1,91 м). Мексиканка Ксімена Лізбет Есквівел друга (1,89 м).

Естафетна четвірка 4×400 метрів у складі Яни Качур, Єлизавети Бризгіної, Дарії Ставничої і Джойс Коби фінішувала п’ятою з національним рекордом України U20 (3.33,95 хв). Перемогли американки з найкращим результатом сезону у світі серед атлеток віком до 20 років (3.29,11 хв).

Время публикации: 24.07.2016 22:47