Україна виходить на ринок Канади з обсягом 500 млрд дол. завдяки угоді про вільну торгівлю, - Гройсман

Україна виходить на ринок Канади з обсягом 500 млрд дол. завдяки угоді про вільну торгівлю, - Гройсман

Україна вийде на ринок Канади завдяки підписанню угоди про вільну торгівлю, обсяг якого становить 500 млрд дол. Про це сьогодні сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду, передає УНН.

"Під час візиту Прем'єр-міністра Канади Д.Трюдо відбулося підписання між урядом Канади і урядом України цієї угоди, що дає нам можливості виходу на ринок, який має обсяг 500 млрд доларів. 500 млрд доларів може бути використано українським бізнесом, виробниками, завдячуючи тому, що ця угода була підписана", - наголосив він.

Нагадаємо, перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та міністр Канади з міжнародної торгівлі Христя Фрілянд поставили свої підписи під історичною угодою про запровадження зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Під час спільної заяви з канадським прем’єром Джастіном Трюдо Президент Петро Порошенко заявив, що Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою набуде чинності негайно, але буде імплементована протягом 7 років. Детальніше — у матеріалі "ЗВТ замість оборонної співпраці".

Время публикации: 13.07.2016 12:09
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.