Україна та ЄП посилять спільну боротьбу проти пропаганди РФ, - Геращенко

Україна та ЄП посилять спільну боротьбу проти пропаганди РФ, - Геращенко

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілася з депутатами Європарламенту від групи лібералів і демократів Гансом Ван та Петрасам Ауштревічусом, де обговорили посилення спільної боротьби проти російської пропаганди та звільнення заручників.

Про це вона повідомила у Facebook.

“Обговорили питання безвізового режиму; реформи в Україні; мінський процес і перспективи продовження санкцій проти РФ за невиконання мінських угод; наслідки нідерландського референдуму в контексті ратифікації Угоди про асоціацію та наслідки для ЄС результатів Brexit. Наші друзі з Європарламенту запевнили, що восени, вірогідніше за все у вересні, в Європарламенті буде розглянуто безвізовий кейс для України. Ми також маємо посилити спільну боротьбу проти російської пропаганди, аби європейські країни отримували більше об’єктивноі інформації про ситуацію на Донбасі і в Криму. Також говорили про необхідність посилення спільної боротьби за звільнення заручників і політв’язнів, що їх утримують на окупованих територіях та в РФ”, - написала вона.

Вона також зазначила, що на зустрічі також були присутні політики, чиї політичні сили співпрацюють з Альянсом лібералів, зокрема Сотник та Катеринчук.

“До речі, європейські ліберали заклики демократичні сили в України підтримувати уряд на шляху до реформ, і не витрачати час на чвари”, - додала вона.

Время публикации: 18.07.2016 22:23
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.