Україна потребує капітального ремонту, - Гройсман

Україна потребує капітального ремонту, - Гройсман

Уряд після підписання Генеральної тристоронньої угоди з профспілками та роботодавцями відразу ж перейде до виконання намічених у ній завдань.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на церемонії підписання Генеральної угоди, повідомляє Укрінформ.

«Напередодні ювілейного Дня Незалежності ми підписуємо тристоронню угоду між профспілками, роботодавцями та урядом щодо розвитку економіки, ринку праці, забезпечення достойної заробітної платні. Заробітна платня є недооціненою. Та система, яка є сьогодні, призводить до зубожіння громадян. Уряд вперше з 1993 року ухвалив розпорядження про підписання цієї тристоронньої угоди», - сказав Гройсман.

За його словами, цей документ має стати спільним зобов’язанням для впровадження реформ.

«Я переконаний, що ми можемо все це зробити тільки разом, за умови співпраці міністерств із профспілками, Федерацією роботодавців, експертним середовищем. Це потрібно, щоб наші рішення були професійними, адекватними. Сьогодні я із задоволенням підпишу дану угоду і ми зразу перейдемо до виконання завдань, що передбачені нею», - зазначив прем’єр.

Він підкреслив, що уряд працюватиме над підвищенням рівня життя, заробітної плати для громадян і в перехідний час компенсовуватиме населенню різницю між ринковими цінами та реальними доходами.

«Треба боротися не з ринковими цінами, а боротися за доходи наших громадян. Я вважаю, що популізм та безвідповідальна політика призвела нас до тих проблем, які ми маємо сьогодні. Разом ми зможемо ухвалювати та реалізовувати сучасні рішення. Нам треба капітально ремонтувати нашу країну», - заявив прем’єр.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні затвердив державну програму розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки.

Время публикации: 23.08.2016 16:30
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.