Україна піднялась на 25 позицій у рейтингу розвитку е-урядування ООН

Україна піднялась на 25 позицій у рейтингу розвитку е-урядування ООН

Організація Об’єднаних Націй оприлюднила рейтинг E-Government Development Index-2016 (EGDI), згідно якого Україна посіла 62 місце серед 193 країн, покращивши свої позицію на 25 пунктів у порівнянні з 2014 роком. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Вважаю і завжди вважав е-технології найефективнішим інструментом забезпечення прозорості й ефективності влади у сучасних умовах, боротьби з корупцією, підвищення якості обслуговування та залучення громадян. Тому де б я не працював - в міськраді, парламенті, уряді - всюди активно займався їх впровадженням.

На сьогодні вперше розвиток е-урядування визначено одним з головних пріоритетів на національному рівні. Планом пріоритетних дій Уряду визначено, що маємо зробити і чого досягнути у цьому році і далі у перспективі на найближчі три роки, зокрема за такими напрямами як розвиток відкритих даних, розвиток електронних закупівель, розвиток електронних послуг, розвиток електронної взаємодії, розвиток електронної ідентифікації тощо", - йдеться у повідомленні.

Время публикации: 30.07.2016 21:15
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.