Україна підготувала проекти документів для направлення миротворців ООН в Донбас, - Єльченко

Україна підготувала проекти документів для направлення миротворців ООН в Донбас, - Єльченко

Україна підготувала проекти документів для рішення про направлення миротворців ООН в Донбас, і сподівається на конструктивну співпрацю з новим генеральним секретарем організації.

Про це заявив Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко в ході прес-клубу в Києві у понеділок, 22 серпня, передає Інтерфакс-Україна.

"У нас все заготовлено. Є навіть проекти документів для затвердження: і про офіс підтримки ООН в Україні, і про спеціального представника генерального секретаря, і про посередницьку місію генерального секретаря ООН - все це є", - сказав він.

Єльченко також висловив надію, що наступний новий генсек ООН буде більш серйозно ставитися до України.

"Я дуже хочу, щоб швидко минули ці три або чотири місяці, щоб ми мали іншого генерального секретаря ООН, з яким можна буде сісти і набагато більш серйозно поговорити про наші проблеми", - додав Єльченко.

Раніше президент України Петро Порошенко і генеральний секретар ООН Пан Гі Мун поспілкувалися на тему того, які кроки повинні бути прийняті, щоб в Донбас попрямувала миротворча місія організації.

Нагадаємо, 18 лютого 2015 року Рада національної безпеки і оборони України схвалив пропозицію президента звернутися до ООН і Євросоюзу про розгортання на території України миротворчих місій з підтримання миру і безпеки.

Время публикации: 23.08.2016 10:05
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.