Україна отримала замовлення на постачання 10 літаків Ан-178 до Азербайджану

Україна отримала замовлення на постачання 10 літаків Ан-178 до Азербайджану

Державне підприємство "Антонов" отримало замовлення на постачання 10 літаків Ан-178 авіакомпанії з Азербайджану, передає УНН з посиланням на прес-службу підприємства.

"Проведення сертифікаційних випробувань Ан-178 сьогодні одна з першочергових задач для нашого підприємства. Ми випробовуємо літак з застосуванням вимог європейських норм CS-25. Ми маємо тверде замовлення на постачання 10 таких літаків авіакомпанії з Азербайджану. На Серійному заводі "Антонов" розпочато роботу з розгорнення виробництва Ан-178", - зазначив президент ДП "Антонов" О.Коцюба.

Зазначається, що у серпні, в рамках програми наземних випробувань транспортного літака Ан-178, були виконані випробування з завантаження/розвантаження легкої колісної самохідної техніки. Дослідження проводилися з використанням трьох армійських позашляховиків HMMWV М1097А2.

"До теперішнього часу Ан-178 виконав близько 100 польотів загальною тривалістю більше 160 годин. Сьогодні літак готується до продовження льотних випробувань. Також планується провести завантаження/розвантаження вантажів на піддонах та в контейнерах", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, значне зацікавлення, яке кілька місяців тому викликав у австралійців приліт літака Ан-225 "Мрія", може перерости у реальну співпрацю державного підприємства "Антонов" з австралійськими партнерами.

Время публикации: 26.08.2016 10:42
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.