Україна і США розширять взаємодію з виявлення активів, одержаних злочинним шляхом

Україна і США розширять взаємодію з виявлення активів, одержаних злочинним шляхом

Україна і США розширять взаємодію з виявлення активів, отриманих злочинним шляхом. Про це на зустрічі із заступником міністра фінансів США з питань фінансової розвідки та протидії фінансуванню тероризму Адамом Сзубіним заявив генпрокурор Юрій Луценко, повідомляє прес-служба ГПУ.

Під час заходу сторони обговорили питання пошуку та повернення активів, одержаних злочинним шляхом, інструменти протидії легалізації протиправних доходів, а також можливі напрями співробітництва у контексті взаємодії з юрисдикціями з пільговим режимом оподаткування.

"Офшорні зони є серцем української корупційно-мафіозної системи. Спільні скоординовані зусилля України і США у виявленні на цих територіях активів, отриманих злочинним шляхом, є ключем від успіху в боротьбі з легалізацією коштів та фінансуванням тероризму", - зазначив Луценко.

У свою чергу Сзубін підтримав наміри Генеральної прокуратури України щодо розширення подальшої взаємодії і висловив готовність американської сторони активізувати та посилити двосторонню співпрацю в боротьбі зі злочинністю у фінансовій сфері.

Враховуючи, що фінансування тероризму є відносно новою категорією злочинів, що розслідуються органами слідства Україні, Луценко і Сзубін також обговорили можливість надання американською стороною технічної допомоги, необхідної для підвищення ефективності на цьому напрямку.

Время публикации: 20.07.2016 16:44
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.