Україна і Азербайджан домовились про співпрацю у митній та культурній сферах

Україна і Азербайджан домовились про співпрацю у митній та культурній сферах

У рамках візиту Президента України Петра Порошенка до Азербайджанської Республіки було підписано низку документів, спрямованих на поглиблення двостороннього співробітництва країн. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Петро Порошенко та Ільхам Алієв підписали Протокол п'ятого засідання Ради президентів України та Азербайджану.

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров та голова Державного митного комітету Азербайджанської Республіки А.Алієв підписали Протокол про взаємодію між відомствами у сфері боротьби з митними правопорушеннями, пов'язаними з переміщенням товарів повітряним транспортом. Метою такого співробітництва є підвищення ефективності боротьби з контрабандою та іншими правопорушеннями, які належать до компетенції митних органів. Як результат підписання документа очікується оперативне налагодження обміну інформацією між уповноваженими органами та, як наслідок - зменшення правопорушень митного законодавства, що завдають збитків економічним, соціальним і культурним інтересам держав.

Міністр закордонних справ України П.Клімкін та Міністр культури і туризму Азербайджану А.Караєв підписали Програму про співробітництво у сфері культури і мистецтва на 2016-2020 роки.

Очікується, що Програма сприятиме розвитку співпраці в галузі культури, мистецтва, музеєзнавства і бібліотечного обслуговування, сприятиме взаємному культурному зближенню між діячами та закладами цієї сфери.

Нагадаємо, що сьогодні Порошенко прибув до Азербайджану з офіційним візитом.

Время публикации: 14.07.2016 13:52
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.