Україна була і залишається пріоритетним партнером НАТО, - Порошенко

Україна була і залишається пріоритетним партнером НАТО, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко відзначив, що дводенний Саміт НАТО пройшов в інтенсивному графіку, в рамках Саміту відбулося 18 його зустрічей у дво- та багатосторонньому форматі, повідомляє прес-служба АПУ.

Глава держави підкреслив, що Україна була і залишається пріоритетним партнером Альянсу.

За словами Президента під час засідання Комісії Україна-НАТО більшість країн-членів Альянсу, які взяли участь у засіданні, висловили підтримку Україні як у зусиллях в імплементації мінських домовленостей, боротьбі за звільнення української території від російської агресії на Донбасі та в Криму, так і в підтримці сектору оборони та безпеки, а також у проведенні реформ в країні.

Глава держави підкреслив, що йдеться про фінансову експертну та політичну підтримку з боку НАТО.

Порошенко назвав амбіційним документом Комплексний пакет допомоги НАТО для України, який передбачає заходи щодо підвищення ефективності співпраці між Україною і НАТО. Президент відзначив надзвичайний рівень підтримки Альянсу.

"Результати, які досягнуті відкривають перед нами дуже добрі перспективи", - наголосив Президент.

Нагадаємо, в рамках Варшавського Саміту НАТО відбулась зустріч Велика п’ятірка + Україна за участі Президента Петра Порошенка, Президента США Барака Обами, Федерального Канцлера Німеччини Ангели Меркель, Президента Франції Франсуа Олланда, Прем’єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона та Прем’єр-міністра Італії Маттео Ренці.

Президент звернув увагу, що у підсумковому документі Комісії Україна-НАТО було чітко зазначено, що політична частина мінських угод, включаючи проведення виборів, може бути втілена виключно після створення необхідних безпекових умов.

Время публикации: 09.07.2016 22:48
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.