Учасники мітингу у Туреччині закликали владу дотримуватися свободи слова

Учасники мітингу у Туреччині закликали владу дотримуватися свободи слова

Десятки тисяч прихильників турецької опозиційної "Демократичної партії народів" у неділю, 24 липня, взяли участь у масштабному мітингу проти невдалого військового перевороту в Стамбулі. До них долучився мер міста та інші лідери правлячої в Туреччині партії "Справедливість і розвиток".

На мітинг допускали тільки через спеціальні пункти пропуску. "Спроба перевороту була вчинена супроти принципів нашої демократичної, світської, соціальної держави, керованої верховенством права", - заявив лідер опозиційної політсили Кемаль Кілічдароглу.

Метою мітингу було висловити протест проти військових переворотів у країні та підтримати свободу слова і зібрань.

Прямої критики дій президента під час недільного мітингу не було, однак мітингарі закликали владу країни дотримуватися свободи слова та зібрань. Учасники акції тримали транспаранти з надписами "Ні - переворотам" і "Ми стоїмо за республіку і демократію".

"Демократична партія народів" є світською партією, яка є головною опозиційною силою до більш консервативної і релігійної партії Ердогана "Справедливість та розвиток". Її вважають головним парламентським представником інтересів курдської меншини країни.

Время публикации: 25.07.2016 10:59
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.