У ЗСУ очікують отримати ще 25-30 тисяч професійних військових до кінця 2016 року

У ЗСУ очікують отримати ще 25-30 тисяч професійних військових до кінця 2016 року

Кількість військовослужбовців за контрактом щомісяця збільшується в середньому на 6 тисяч осіб. За збереження цієї тенденції до кінця року Збройні Сили України розраховують отримати ще 25-30 тисяч професійних військових, передає урядовий портал.

Про це сьогодні, 16 серпня, під час брифінгу у прес-центрі Міністерства оборони повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Талалай.

"З початку 2016 року на військову службу за контрактом до Збройних Сил України прийнято близько 45 тисяч осіб, у тому числі близько 5 тисяч офіцерів. Враховуючи таку динаміку укладання контрактів, до кінця року кількість військовослужбовців за контрактом може зрости ще на 25 – 30 тисяч осіб", - зауважив Талалай.

Він окремо наголосив, що в ході комплектування офіцерським складом зберігається позитивна тенденція збільшення щомісячних показників прийняття офіцерів запасу на військову службу за контрактом. Щомісячний показник за вісім місяців 2016 року - близько 700 офіцерів, — дорівнює загальному показнику за весь 2015 рік.

Відповідаючи на запитання журналістів, він повідомив, що з 45 тисяч контрактників, які вже прийшли до війська, не менше 70 відсотків призначені на посади у бойові підрозділи у районі проведення АТО.

Нагадаємо, призов на строкову службу в ЗСУ стартує в жовтні.

Время публикации: 16.08.2016 17:12
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.