У Вірменії затримали 15 опозиціонерів

У Вірменії затримали 15 опозиціонерів

Внаслідок зіткнень демонстрантів з поліцейськими у столиці Вірменії 51 людина отримала поранення. Близько 50 осіб було затримано, серед них 15 членів опозиційної партії.

Після розгону демонстрантів, які зібралися біля будівлі захопленого збройним угрупованням відділення поліції Єревану, у середу, 20 липня, п’ятнадцять членів опозиційної партії "Громадянська угода" були затримані.

"Піддані приводу глава правління партії Араік Арутюнян, член правління Вілен Габрієлян, і ще близько 15 членів партії, які були поруч зі мною", - написав в Facebook член опозиційної фракції "Вірменський національний конгрес" Нікол Пашинян.

Як повідомляється, демонстранти почали кидати каміння в бік правоохоронців після того, як не отримали від них відповіді на питання про доставку харчування членам збройного угруповання. Опозиціонери вимагали, аби їжу передавали вони, а не поліцейські. Внаслідок зіткнень поранення отримали 51 особа, зокрема і 28 поліцейських. За даними поліції, всього було затримано близько 50 осіб.

Нагадаємо, що вчора в Єревані біля захопленої будівлі МВС почалися сутички між мітингувальниками і поліцейськими.

Время публикации: 21.07.2016 12:15
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.