У Вінниці привітали ровесників незалежної України

У Вінниці привітали ровесників незалежної України

Сьогодні на Європейській площі, що в центрі міста, громадські активісти вирішили привітали з днем народження тих вінничан, які народилися 24 серпня 1991 року, тобто рівно 25 років тому. Таких на Вінниччині виявилося 37 осіб, 22 з них живуть в різних куточках області, а 15 – народилися і виросли у Вінниці. На акцію «Ровесники незалежності» завітали не всі. Той, хто прийшов отримав від організаторів подарунки – Державний прапор України, Конституцію України та пам’ятну футболки з написом «Ровесники незалежності».

У Вінниці привітали ровесників незалежної України

Серед іменинників, які прийшли відзначити спільний з Україною «birthday», були люди різних професій і вподобань. Це і програмісти, і геодезисти, і вчителі, а ще спортсмен, який представлятиме Україну на параолімпійських іграх, колишня віце-міс Вінниці та учасник бойових дій.

У Вінниці привітали ровесників незалежної України

«Я народився в один день з незалежною Україною. Це дуже символічно і знаково для мене. Батьки кажуть, що з кожним роком стає дорослішою, мудрішою і сильнішою наша держава, а разом з нею і я, – розповідає учасник бойових дій, молодший сержант військово-повітряних сил Олександр Обертинський. – Пам’ятаю, як вперше нас збирали, коли Україні було 10 років. Влаштовували у міській раді конкурси і дитячі забави. Вдруге – коли отримували паспорти. Тепер зібралися втретє… За ці роки багато чого змінилося. Ми вже не діти, подорослішала і Україна. Ми стали рішучішими, вона – міцнішою. І з роками її міцність, а наша сила лише збільшуватиметься».

У Вінниці привітали ровесників незалежної України

Після привітань і подарунків ровесників незалежності запросили у кафе, де вони мали можливість познайомитися ближче та поспілкуватися у неформальній обстановці.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото автора

Время публикации: 24.08.2016 14:11
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.