У США українця звинувачують у масштабному "піратстві"

У США українця звинувачують у масштабному "піратстві"

У міністерстві юстиції США вважають, що інтернет-портал Kickass Torrents, яким було надано користувачам для скачування фільми і музику, завдав правовласникам збитків на один мільярд доларів.

Міністерство юстиції США заявило про порушення кримінальної справи проти 30-річного жителя Харкова Артема Вауліна, який в середу, 20 липня, був заарештований в Польщі.

Американські правоохоронні органи звинувачують громадянина України в порушенні авторських прав і відмиванні грошей. Як стверджується, Ваулін, імовірно, є власником піратського інтернет-сайту Kickass Torrents або Kat, який надавав для скачування фільми, відеоігри, телевізійні програми, музику, вартість яких оцінюється в більш ніж в один мільярд доларів.

За заявою міністерства юстиції США, Каt, який працював на ринку з 2008 року, останнім часом затьмарив Pirate Bay і аналогічні торрент-портали, ставши найбільшим у світі джерелом піратського медіапродукту. Kickass Torrents, згідно з експертними оцінками, знаходиться на 69 місці серед найбільш відвідуваних сайтів Інтернету. При цьому портал працював 28 мовами і отримував основний дохід від реклами, обсяг якої сягав 22,3 мільйона доларів на рік.

Діяльність Kat багаторазово блокувалася: зокрема, у Великобританії, Ірландії, Італії, Данії, Бельгії та Малайзії. При цьому, зазначили в міністерстві юстиції США, Ваулін працював через сервера, розташовані в різних країнах світу. Його арешт в Польщі, зазначила помічниця генерального прокурора США Леслі Колдуелл, "ще раз доводить, що кіберзлочинці можуть працювати, але вони не можуть сховатися від правосуддя". Влада США вже заявила, що має намір домагатися видачі Артема Вауліна.

Время публикации: 21.07.2016 11:59
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.