У Сирії щодня поранених та загиблих стає на "десятки більше", - МКЧХ

У Сирії щодня поранених та загиблих стає на "десятки більше", - МКЧХ

Міжнародна гуманітарна організація "Лікарі без кордонів" у четвер, 21 липня, закликала Йорданію відкрити заблокований з кінця червня кордон з Сирією заради допомоги пораненим сирійцям.

"Через закриття кордону поранені у боях в Сирії люди не мають шансу вижити", - цитує координатора гуманітарної допомоги у Йорданії Луїса Егілуса агенція KNA. Він уточнив, що всього у п'яти кілометрах від кордону на території Йорданії "Лікарі без кордонів" відкрили нову хірургічну станцію.

Водночас Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ), який опікується цивільними жертвами боїв між опозицією та урядовими військами у сирійському Алеппо, заявив, що щодня поранених та загиблих стає на "десятки більше".

Керівниця місії МКЧХ у напівзруйнованому місті Маріанна Гассер закликала сторони конфлікту захищати мирне населення та інфраструктуру та дотримуватись міжнародного гуманітарного права.

У розташованому неподалік від Алеппо місті Манбідж, зайнятому бойовиками "Ісламської держави" (ІД) тим часом назріла загроза загострення ситуації. Курдські повстанці взяли місто в облогу та висунули ІД ультиматум: звільнити Манбідж протягом 48 годин, повідомляє Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини. Місто має стратегічну важливість, оскільки близьке до шляху постачань з Туреччини.

Время публикации: 21.07.2016 16:46
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.