У Самарканді поховали президента Узбекистану Іслама Карімова

У Самарканді поховали президента Узбекистану Іслама Карімова

У Самарканді у суботу, 3 вересня, поховали першого президента Узбекистану Іслама Карімова, повідомляє Газета.uz.

У повідомленні вказується, що Іслам Карімов був похований у відповідності з мусульманськими звичаями в комплексі Шахи-Зінда.

На церемонії прощання з Ісламом Карімовим, яка пройшла вдень на історичній площі Регістан у центрі Самарканду, були присутні глави держав і урядів низки країн.

"Серед них були президенти Таджикистану, Туркменістану та Афганістану, прем'єр-міністри Росії, Казахстану, Киргизстану і Грузії, глава МЗС Ірану, державний міністр ОАЕ, виконавчий секретар СНД та інші", - зазначає видання.

За даними Інтерфакс-Україна, на похорон президента Узбекистану Іслама Карімова також вирушив перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

У той же час, за інформацією агентства Фергана, старша дочка Гульнара Карімова, яка вже більше двох років знаходиться фактично під домашнім арештом, не отримала можливості попрощатися зі своїм батьком і не була присутньою на його похоронах.

Нагадаємо, 27 серпня у президента Узбекистану Іслама Карімова був діагностований крововилив у мозок, після чого він втратив свідомість та впав у кому, з якої вже не вийшов до своєї біологічної смерті.

Увечері 2 вересня смерть Карімова була офіційно підтверджена керівництвом Узбекистану. Пізніше дочка узбецького президента також підтвердила його смерть.

Время публикации: 03.09.2016 16:30
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.