У протидії з РФ Україні потрібно розраховувати на свої сили з урахуванням допомоги партнерів, - Марчук

У протидії з РФ Україні потрібно розраховувати на свої сили з урахуванням допомоги партнерів, - Марчук

Україні у протидії Росії потрібно розраховувати на свої сили з урахуванням допомоги партнерів.

Про це на брифінгу щодо вдосконалення підготовки оборони України та протидії агресії РФ заявив представник Києва в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи по Донбасу Євген Марчук, передає "112.ua".

"Коли відбулися 3 серйозних терористичні акти у Франції майже поспіль, всі вони мали дуже важкі наслідки, це означало, що спецслужби країн НАТО розслабилися. Я можу детально цю формулу розкрити. З точки зору балансу між Росією і Заходом, в стратегічному плані Україна знаходиться як раз на цих терезах, це означає, що проґавили 3 теракту у Франції, теракт в Брюсселі, і показова спроба перевороту в Туреччині. Я задавав питання високим представникам НАТО: "Вас не шокувало те, що практично ви втратили південно-східний фланг НАТО?" після того, як Росія анексувала Крим, вона завершує робити з нього військову базу, куди підтягує різні види озброєння, в тому числі носії ядерної зброї ", - заявив він.

За його словами, практично ніхто не міг спрогнозувати ні анексії Криму, ні початку війни Росії на Донбасі.

"Партнерам ми повинні низько вклонитися за їхню допомогу. Але ми повинні розраховувати на стару істину - розрахунок на свої сили ... Виходячи на формулу розрахунку на свої сили з урахуванням допомоги наших партнерів. Для того, щоб реалізувати цю формулу, потрібно дуже багато зробити в організаційному сенсі. Я вже не кажу про законодавче забезпечення. В умовах президентсько-парламентської республіки, а де-факто і де-юре сьогодні парламентсько-президентська республіка. АТО, де-факто війна, вимагає дуже істотних корекцій ... Я б рекомендував .. . по-перше, переглянути серйозно весь дипломатичний сектор, який забезпечує зовнішньополітичну діяльність ", - підсумував він.

Время публикации: 17.08.2016 13:42
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.