У Полтаві відбулися урочистості до Дня Прапора

У Полтаві відбулися урочистості до Дня Прапора

З нагоди Дня Державного Прапора України у Полтаві живим ланцюгом передали державний стяг ровесникам незалежності. Від Театральної площі багатолюдний натовп утворив дві колони, між якими великий тринадцятиметровий стяг хвилею з рук у руки переміщався до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Окрім цього флешмобу, перед початком свята місцеву публіку розважав гурт «Живі барабани», котрий виконав чудові музичні твори, зарядивши публіку на свято.

Поблизу пам’ятника Кобзарю на полтавців очікувало підняття державного стяга, участь у якому взяли військові. А перед публікою виступили керівники місцевих органів влади.

Під час звернення до містян голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко вийшов не сам, а з дівчинкою Веронікою: «Поруч зі мною стоїть невелика дівчинка, Вероніка. На жаль, ця дитина вже відчула на собі весь біль утрати найближчої людини: вона дочка загиблого Героя Миколи Чепіги, воїна-розвідника батальйону «Айдар», який 17 червня 2014 року загинув під Луганськом. Він виконав свій обов’язок перед Україною, народом та прапором. Тисячі українців сьогодні під синьо-жовтим стягом України захищають цілісність і незалежність країни. Під Прапором, котрий побитий вітрами, обпалений вогнем, омитий кров’ю. Але від цього він стає лише ціннішим. Це не просто символ: наш прапор – це вогонь Прометея...».

Окрім урочистостей, на полтавців очікував автопробіг із державним символом, молебень за полеглими військовослужбовцями та флешмоб, у якому команди створили живу карту України з 24-ма областями та АР Крим.

Богдан ПРОСКУРОВ, Полтава, фото автора

Время публикации: 23.08.2016 22:47
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.