У Полтаві під будівлею Служби автомобільних доріг відбувся мітинг

У Полтаві під будівлею Служби автомобільних доріг у Полтавській області днями зібрався мітинг.

Під стіни організації вийшли кілька десятків жителів села Копили, що під Полтавою, які виступають проти будівництва траси Київ — Полтава — Довжанський. Один із головних активістів — Олег Педченко, який мешкає в селі Копили, розповів: «Служба автомобільних доріг у Полтавській області ще 13 березня 2016 року зібрала нас і попередила, що вони будуватимуть третій відрізок дороги Київ — Полтава — Довжанський. Це планувалося вже давно, і були розроблені різноманітні проекти, проте прокладати дорогу збираються за найдешевшим варіантом, суттєвим недоліком якого є той факт, що таким чином будуть забрані городи жителів села, а сама траса пролягатиме не на відстані 50 — 90 метрів від будівель, як того вимагають будівельні норми, а на відстані 39 метрів». Олег Павлович каже, що з цією проблемою вони вже зверталися у всі можливі владні структури, але, крім відписок та гри в «кабінетний футбол», нічого добитися не змогли. За словами активістів, це попереджувальна акція, а далі будуть перекриття траси і подальша боротьба.

Заступник начальника з фінансово-економічних питань Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимир Нечипоренко з цього приводу заявив:

«…Остаточне рішення приймуть, коли буде готовий проект, який пройде експертизу з урахуванням усіх зауважень. Тоді з готовим рішенням можна буде переходити до обговорення, що саме за певну земельну ділянку люди отримають компенсацію чи конкретний громадянин має бути переселений в інше місце. Територія обрана й відведена під автомобільну дорогу ще 1998 року. Ніхто не йде на чужу земельну ділянку. Сьогодні держава розглядає проектування дороги в межах тієї смуги, яка визначає заплановану автомобільну дорогу. Саме там пролягатиме траса в будь-якому разі. Ми ж будемо шукати компроміс із громадою».

Богдан ПРОСКУРОВ, Полтава

Время публикации: 20.07.2016 16:23
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.