У Польщі оголосили в розшук можливого шпигуна РФ

У Польщі оголосили в розшук можливого шпигуна РФ

Військова жандармерія Польщі оголосила у розшук офіцера резерву польської армії Пьотра Цапалу за підозрою у шпигунстві на користь Росії, повідомляє TVP Info.

Повідомлення про оголошення у розшук було розміщене на сайті військової жандармерії на прохання прокуратури.

Військовий гарнізонний суд у Варшаві за поданням прокурора видав рішення про арешт офіцера на три місяці. З огляду на те, що підозрюваний переховується від поліції його оголошено у розшук.

Згідно з оголошенням про розшук, 41-річний Пьотр Цапала підозрюється у порушенні статті 130 Карного кодексу Польщі – входження до інформаційної системи з метою отримання відомостей, передача яких іноземній розвідці може загрожувати безпеці Польщі або готовність до співпраці з іноземними спецслужбами. Цей злочин карається ув’язненням на строк від 6 місяців до 8 років.

Офіцера підозрюють також у порушенні інших статей.

В той же час Карний кодекс Польщі передбачає і інші покарання за різні форми шпигунства: участь в діяльності іноземної розвідки передбачає до 10 років в’язниці, передача інформації – до 15 років, керівництво розвідувальною діяльністю на користь іноземної держави – до 25 років позбавлення волі.

У Польщі оголосили в розшук можливого шпигуна РФ

Время публикации: 23.08.2016 19:09
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.