У Німеччині тривають обшуки у зв'язку із активізацією прихильників ІДІЛ

У Німеччині тривають обшуки у зв'язку із активізацією прихильників ІДІЛ

Німецька поліція у середу провела арешт та обшук у кількох будинках у зв'язку із розслідуванням після серії терактів у країні в останні тижні.

"Так, на півночі Німеччини у Бремені поліція заарештувала алжирського біженця, який утік із психіатричної лікарні", - йдеться у повідомленні.

Чоловік погрожував "підірвати усіх", але був заарештований після кількагодинної поліцейської облави.

За даними Reuters, влада заявила, що біженець симпатизував ІДІЛ та висловив підтримку терористу, який здійснив збройний напад у торговому центрі в Мюнхені минулої п'ятниці.

Крім цього, поліція в місті Хільдесхайм, у південно-західній землі Нижня Саксонія, провела обшук у мечеті і будинках членів групи під назвою "Німецьке ісламське коло", деякі члени якого, за даними правоохоронців, радикалізувалися.

Раніше в Німеччині арештували 15-річного підлітка, якого підозрюють у плануванні нападу в Штутгарті. Крім цього, поліція припускає, що підліток, ім'я якого не називається, підтримував зв'язки з 18-річним Алі Давидом Сонболі, який убив 9 людей у ході нападу в торговельному центрі в Мюнхені.

Нагадаємо, після того, як у Німеччині відбулася низка нападів, здійснених ісламістам, канцлер ФРН Ангела Меркель вирішила перервати свою відпустку для того, щоб відповісти на численні закиди щодо помилковості її міграційної політики.

Время публикации: 28.07.2016 15:11
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.