У Музеї української діаспори відбудеться SikorskyFest

У Музеї української діаспори відбудеться SikorskyFest

18 вересня 2016 року у Музеї української діаспори (вул. Московська 40 б) відбудеться SikorskyFest, присвячений видатному українському і американському авіаконструкторові Ігорю Сікорському.

Мета SikorskyFest – привернути увагу широкого загалу, а особливо дітей та молодь до особи видатного киянина, інженера і винахідника та його досягнень, історії повітроплавання та авіації і загалом - до науки, техніки та креативу у сучасному світі. "Креативна робота - надзвичайно важливий фактор у прогресі людства” – говорив сам Ігор Сікорський.

Під час заходу та екскурсії учасники фестивалю SikorskyFest зможуть ознайомитися з експозицією виставки “Наш Сікорський”, у трьох залах якої продемонстровані унікальні документи й експонати, присвячені геніальному киянину, зокрема моделі літальних апаратів Сікорського. За екскурсією буде запропонований квест для дітей та дорослих.

Крім того, на території Музею української діаспори (у дворі) будуть діяти науково-популярні тематичні інтерактивні “зони”, присвячені історії повітроплавання, авіакосмічній тематиці та науковим розробкам у цій галузі. До уваги учасників та відвідувачів фестивалю SikorskyFest буде запропоновано:

У зоні “Наукова лабораторія” можна ознайомитися з науковими дослідами, а також інноваційними проектами.

У зоні “Майстерня” будь-хто, незалежно від віку і професії, зможе змайструвати діючу модель літака, а наші найменші гості разом працюватимуть над створенням великого проекту-розмальовки, присвяченого історії повітроплавання.

У зоні “Летовище” – взяти участь у літачкових hand-made перегонах, позмагатися за звання “Майстер неймовірних віражів”, посидіти у справжній повітряній кулі та спробувати покерувати безпілотником.

У зоні Duty-free можна відпочити, переглянути фільми, присвячені Сікорському та історії повітроплавання, придбати сувеніри з “авіаційної” тематики на згадку про захід.

А завершиться фестиваль прем”єрною виставою театру “Маскам Рад” “Маленький принц” за твором видатного французького письменника і льотчика А. де Сент-Екзюпері.

Розклад фестивалю:

12.00 – відкриття

13.00, 16.00 Екскурсія “Наш Сікорський” (спільна для дорослих та дітей)

14.00 майстер-класи

17.00 Вистава “Маленький принц”

Вартість квитка – 40 грн (відвідування всіх зон, екскурсія виставкою “Наш Сікорський”, квест)

Ціна за майстер-клас – 30 грн

Квиток на театральну виставу – 70 грн

Відкриття SikorskyFest відбудеться 18 вересня 2016 року о 12.00 в Музеї української діаспори за адресою: Київ, вул. Московська, 40-б.

Контактна інформація: тел. для довідок: 044 280 6418; тел. для акредитації преси: 067 234 5107 (Наталя); е-mail: museum.diaspora@gmail.com

Раніше повідомлялося, що Київському політехнічному інституту присвоєно ім'я відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Читайте також статтю "Мета - повернути Сікорського Україні".

Время публикации: 02.09.2016 13:35
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.