У Мінінфраструктури радять Бальчуну прискорити запуск реформ

У Мінінфраструктури радять Бальчуну прискорити запуск реформ

Процес реформування залізничної галузі має бути негайно відновлено.

Про це заявив перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов під час робочої наради з керівництвом "Укрзалізниці", інформує прес-служба відомства.

"Правлінню "Укрзалізниці" створено всі умови для ефективної роботи. Наразі перед усіма стоїть завдання якомога швидше визначити відповідальних за всі стратегічні напрямки та надати Наглядовій раді і громадськості дорожню карту реформування залізниці. Немає часу на "розкачку". Правління призначене, воно має показати ефективну роботу", - сказав Кравцов.

Він також наголосив, що для цього в "Укрзалізниці" створено всі умови, включаючи формування команди професійних менеджерів.

"В правлінні дотримано баланс іноземних та українських фахівців, професійних залізничників та ефективних менеджерів. Правління розширене не за політичним чи будь-яким ще непрозорим принципом, а виключно з врахуванням управлінських досягнень кожного менеджера. Наглядова рада буде слідкувати не тільки за якістю рішень, але й за швидкістю змін на залізниці", - додав заступник міністра.

Время публикации: 07.07.2016 17:21
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.