У МФВ ще не знають коли розглянуть українське питання

У МФВ ще не знають коли розглянуть українське питання

Питання подальшого фінансування України у рамках програми EFF як і раніше відсутня в порядку засідань ради директорів Міжнародного валютного фонду.

Про це повідомив офіційний представник Фонду Вільям Мюррей під час прес-конференції у Вашингтоні, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми очікуємо, що питання по Україні буде розглянутий радою директорів через деякий час.... Але у нас немає точної дати, коли рада директорів проведе засідання щодо завершення перегляду програми EFF. Це буде після щорічних канікул ради", - сказав Мюррей.

При цьому він повідомив, що щорічні канікули ради директорів Фонду в цьому році заплановані в перші два тижні серпня, тому засідання по Україні можливо тільки в другій половині місяця або у вересні. У той же час він ще раз зазначив, що в даний час рішення про конкретну дату відсутня.

Відкрита в березні 2015 року чотирирічна програма EFF обсягом близько 17,11 млрд доларів з першим траншем в 5 млрд доларів спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншів за 1,63 млрд доларів і зменшення квартальних траншей в 2016-2018 роках до 0,61 млрд доларів.

Время публикации: 28.07.2016 17:55
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.