У Львові відбудеться серія показів фільмів міжнародного фестивалю кіно та урбаністики "86: Коло поколінь"

У Львові відбудеться серія показів фільмів міжнародного фестивалю кіно та урбаністики "86: Коло поколінь"

25-28 серпня у Львівському палаці мистецтв відбудеться «86: Післямова» серія показів найкращих фільмів третього міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86: Коло поколінь».

«Програма фестивалю зорієнтована здебільшого на молодіжну та дорослу аудиторію. Для кінопоказів ми обрали фільми, які були відзначені на міжнародному рівні, а також ті, які найбільше сподобались глядачам на кінопоказах фестивалю в Києві», зазначає куратора кінозалу ЛПМ Анна Шибирин (Йош).

25 серпня на відкритті «Післямови» покажуть фільм-переможець Sundance Film Festival «Від станції до станції». Це революційна картина, яку складають 62 однохвилинні фільми – захопливий та еклектичний мікс із мистців, письменників, місць та поглядів. Влітку 2013 року поїзд у вигляді рухомої світлової скульптури, розроблений художником Даґом Айткеном, здійснив 24-денну подорож із Нью-Йорка до Сан-Франциско. Серед учасників фільму – Бек, Терстон Мур, Патті Сміт, Cat Power, No Age, Suicide та багато інших мистців.

Під час «Післямови» у Львові покажуть фільм-відкриття цьогорічного «86» – «Чорнобильські Бабусі» від американських режисерок Голлі Морріс та Енн Боґарт. Це життєствердна документальна історія про сучасних мешканок Зони відчуження, що отримала гран-прі Лос-анджелеського кінофестивалю.

До програми також увійшла візуальна поема «Я – Белфаст» спеціального гостя фестивалю «86» Марка Казінса.

Ірина Стельмах

Время публикации: 19.08.2016 11:02
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.