У Львові розпочався "Етновир"

У Львові розпочався "Етновир"

Міжнародний фестиваль народної творчості, котрий стартував у День Незалежності України, зібрав фольклорні колективи із Сербії, Польщі, Чехії, Індії й України, які демонструватимуть свою творчість львів'янам і гостям міста до 28 серпня.

У Львові розпочався "Етновир"

За традицією, «Етновир» розпочався із марш-параду його учасників історичною частиною Львова.

Продовжився – створенням ювілейної монети з десертного шоколаду (за зразком монети Нацбанку, яка була випущена до 25-річччя Незалежності України) і, звичайно ж, – частуванням. А частуватися було чим, бо діаметр смаколика – 60 см, товщина – 6 см, а вага – понад 20 кг. Копітка робота над солодкою національною «валютою», усі елементи котрої кондитери вирізали вручну, тривала кілька днів, аби кожен контур мапи, герба чи колосся був максимально наближений до зразка.

У Львові розпочався "Етновир"

Завершився перший день фесту концертом на площі Ринок, яка, до речі, цього року стане основною локацією «Етновиру». Також деякі заходи у рамках фестивалю відбуватимуться поруч – на площі Музейній.

У всі наступні дні «Етновиру» його гостей запрошуватимуть на ярмарок «Кухні народів світу», звичайно ж – на концертні програми. Також у межах фесту відбудеться показ-презентація традиційних костюмів та мультимедійна інсталяція і весільний ритуал за участю гурту «Курбаси». Завершиться «Етновир» марш-парадом учасників, гала-концертом та спільним виконанням танцю «Аркан».

У Львові розпочався "Етновир"

Нагадаємо, що веде історію «Етновир» від 2008 року, і за цей час його учасниками були колективи з України, Мексики, Мартініки, Ізраїлю, Македонії, Португалії, Франції, Італії, Республіки Бурунді, Чехії, Польщі, Індії та Іспанії.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Время публикации: 25.08.2016 9:45
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.