У Львові представили скульптурну композицію пам'яті Митрополита Шептицького

У Львові представили скульптурну композицію пам'яті Митрополита Шептицького

Барельєф урочисто відкрили й освятили у Львівській опері – з нагоди завершення на Львівщині Року Владики Андрея.

Вшанувати пам'ять єпископа УГКЦ, Митрополита Галицького та Архієпископа Львівського до театру прийшли сотні людей. В урочистостях взяв участь голова облдержадміністрації Олег Синютка.

Чин освячення здійснив Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук, який, зокрема, зазначив: «Сьогодні шукаємо певних дороговказів для нашого розвитку та процвітання. Саме таким вказівником для нас є мудрість та слово праведного Андрея».

За словами голови ЛОДА, у час зростання української держави та зміцнення нашої незалежності, Шептицький є тим Мойсеєм, вивчаючи духовну спадщину якого, українці можуть мати напрям для розвитку та впевненості у своїх силах. «Тому нам потрібно більше знати та заглиблюватись у думки, які подарував усьому світові праведник Андрей», – зазначив, зокрема, Олег Синютка і завершив свій виступ однією із фраз Митрополита: « Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну».

Завершенню Року Андрея Шептицького присвятили й велику концертну програму, участь у якій взяли, зокрема, оркестр "Віртуози Львова", автор опери «Мойсей» Герой України Мирослав Скорик, солісти оперного театру, також – гості Львова, серед яких – Маріупольський камерний оркестр "Ренесанс", мистецькі колективи з міст Бахмут, Житомир, Чернівці та Володимир-Волинський.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото ЛОДА.

Время публикации: 27.08.2016 22:45
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.