У Львові офіцери запасу склали присягу на вірність Україні

У Львові офіцери запасу склали присягу на вірність Україні

Урочистості з нагоди прийняття присяги 1100 студентами цивільних вищих навчальних закладів, які 2 роки навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу в Національній академії сухопутних військ, відбулися на плацу навчального закладу. Привітати хлопців і дівчат прийшли їхні рідні і близькі, також – керівники міста й області, представники громадськості і священики.

Начальник академії генерал-лейтенант Павло Ткачук подякував студентам, які наважились опанувати військовий фах, за наполегливість у навчанні. «Переживаємо украй складний та відповідальний час, коли проти нашої країни, її цілісності та суверенітету здійснюється неприхована агресія», – зазначив керівник військового вишу і висловив впевнення, що, завдяки освіченій молоді та патріотам, Україна дасть гідну відсіч будь-якому агресору, відповідно – збереже нашу державу та примножить її потенціал як демократичної, незалежної та рівноправної європейської країни.

Студенти цивільних вишів здобували в академії військовий фах, зокрема, за спеціальностями «Бойове застосування механізованих підрозділів», «Бойове застосування підрозділів радіаційного, хімічного, біологічного захисту», «Бойове застосування підрозділів із засобами радіозв’язку», «Організація повітрянодесантної підготовки в аеромобільних і підрозділах морської піхоти», «Бойове застосування підрозділів озброєних комплексами тактичних ракет», «Прокурорсько-слідча робота», «Бойове застосування підрозділів наземної артилерії», «Психологія» тощо.

Теоретичні знання закріпили на практиці. Заняття відбувалися не лише на зразках озброєння та військової техніки й тренажерах у пункті постійної дислокації, а й на сучасних об’єктах навчально-матеріальної бази у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки навчального закладу, що у Яворівському районі на Львівщині.

За результатами підсумкових державних іспитів з військової підготовки, які вихованці військової кафедри склали напередодні, їм будуть присвоєні військові спеціальності та первинне військове звання «молодший лейтенант запасу».

В академії говорять про те, що багато хто із цьогорічних випускників військової кафедри виявив бажання після закінчення навчання у базових вишах піти на службу до підрозділів Збройних Сил України та інших силових структур.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Фото медіа-групи академії

Время публикации: 30.07.2016 22:26
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.