У Ліхтенштейні розморозили 13 млн франків на рахунках українського судді

У Ліхтенштейні розморозили 13 млн франків на рахунках українського судді

На рахунках українського судді у Ліхтенштейні, якого підозрювали у корупції, розморожені 13 мільйонів швейцарських франків, передає "Укрінформ".

Рахунки панамської фірми, бенефіціарами якої були суддя Вищого господарського суду України і його дружина, розморожені за розпорядженням слідчого судді Князівства Ліхтенштейн. Ідеться про 13 мільйонів швейцарських франків, заморожених 23 липня 2015 року за розпорядженням прокуратури князівства.

"Кошти розморожено суддею за нашої згоди", - повідомив керуючий прокурор Ліхтенштейну Роберт Валльнер.

За словами представників правоохоронних органів Ліхтенштейну, причиною розмороження стало те, що українська сторона не надала жодної інформації про можливе незаконне походження грошей.

Натомість Генеральна прокуратура України повідомила, що рішення слідчого судді про арешт рахунку у цій справі скасоване ухвалою Апеляційного суду міста Києва від 9 лютого. Українська сторона зазначає, що не може домогтися в суді арешту коштів через те, що Ліхтенштейн у відповідь на запит про правову допомогу не надав інформацію, "яка б дала змогу одержати документальні докази щодо причетності судді та його дружини до набуття неправомірної вигоди".

У Ліхтенштейні, у свою чергу, наголошують, що незаконність походження коштів мають доводити правоохоронні органи країни, де набуто імовірну неправомірну вигоду.

Время публикации: 18.07.2016 11:16
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.