У КМУ вперше відбулася міжвідомча нарада з питань окупованого Криму

У КМУ вперше відбулася міжвідомча нарада з питань окупованого Криму

Учора в українському уряді вперше відбулася міжвідомча нарада з питань Криму, на якій обговорювали основні питання які стосуються деокупації Криму і підтримання зв’язків з українськими громадянами, які проживають на тимчасово окупованому півострові. Про це під час брифінгу повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, передає УНН.

“Було обговорено основні напрями, починаючи від міжнародних позовів, постачання товарів — води, електроенергії до гуманітарних, таких як спрощення можливості отримання вищої освіти в України, перетин адміністративного кордону, тощо”, — повідомив В.Черниш.

Урядовці також обговорили проблему телерадіомовлення на території Криму і можливі загрози, пов’язані із впливом російського мовлення з Криму на українських громадян з територій, прилеглих до адміністративного кордону з АРК.

Окрім того, за словами В.Черниша, на нараді домовилися також спросити процедуру перетину адміністративного кордону для українських громадян, у тому числі стосовно перевезення товарів.

“На нашу думку, зв’язок з громадянами, які проживають у Криму, має бути не лише збережений, але й весь час поглиблюватися. Тоді люди будуть відчувати, що вони частина українського суспільства, але вимушено живуть під окупацією. І це має стосуватися всіх державних рішень щодо Криму”, — підкреслив міністр.

Нагадаємо, станом на сьогодні на території Криму, нараховується: 24 політв’язні, 16 зниклих та 10 загиблих, серед них кримських татар – 18 політв’язнів, 10 зниклих та 7 загиблих.

Время публикации: 21.07.2016 17:14
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.