У Києві запланували витратити 6,3 млрд гривень на реконструкцію доріг

У Києві запланували витратити 6,3 млрд гривень на реконструкцію доріг

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали затвердження плану заходів на 2016-2018 роки з реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 року, інформує прес-служба Київської міської ради.

Депутати Київради підтримали затвердження плану заходів на 2016-2018 роки, у рамках якого на реконструкцію доріг планують витратити 6,3 млрд грн.

Відповідно до стратегічних цілей визначено два основні напрямки - стимулювання економічного зростання та підвищення якості життя.

Передбачається впровадження сучасних технологій міського управління, а саме створення єдиної інформаційно-аналітичної системи фінансового планування. На це протягом наступних трьох років мають виділити 9,4 млн грн. Також планується розробити інформаційно-аналітичні системи: “Електронна медицина” (на три роки необхідно 18 млн грн), “Цифрова освіта” (10 млн грн) та програмну платформу “Електронне паркування” (3,9 млн грн).

Також в рамках модернізації транспортної інфраструктури передбачено будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену, придбання тролейбусів, автобусів та електробусів, модернізація системи освітлення, розвиток міжнародного аеропорту Київ (Жуляни), розвиток внутрішнього водного транспорту, будівництво транспортних пересадочних вузлів з терміналами, будівництво і модернізація тролейбусних та трамвайних ліній тощо.

Загалом передбачається, що реалізація відповідної Стратегії сприятиме збільшенню валового регіонального продукту на душу населення міста у 2 рази до 2025 року, а індекс комфорту життя поліпшиться в 1,8 разів.

Время публикации: 27.07.2016 13:20
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.