У Києві поховали командира 51-ї бригади Пивоваренка, який загинув під Іловайськом

У Києві поховали командира 51-ї бригади Пивоваренка, який загинув під Іловайськом

У Києві попрощалися з командиром 51 окремої механізованої бригади. Полковник Павло Пивоваренко зник майже два роки тому під час виходу з Іловайського котла, але тільки тепер його останки вдалося ідентифікувати, передає 5 канал.

Павла Пивоваренка призначили командиром 51-ї механізованої бригади наприкінці травня 2014 року. Його підрозділ звільняв від окупантів більше 20 населених пунктів Луганщини, вибив противника з Мар'їнки, брав участь у боях поблизу Савур-Могили та під Іловайськом. Саме там, потрапивши в оточення і намагаючись вивести звідти бійців, командир бригади загинув. У Павла Пивоваренка залишилися дружина і двоє синів.

"Загинув, виводячи людей з оточення", – сказав військовослужбовець ЗСУ Олександр Коновалов. "Героїчна була людина", - додає побратим Валерій Фісаюк.

Процес ідентифікації тіла затягнувся майже на два роки – спершу полковника Пивоваренка вважали зниклим безвісти, а тіло поховали на кладовищі у Запоріжжі як неопізнаного воїна. Посмертно офіцера нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Время публикации: 23.07.2016 11:45
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.