У Херсоні пройшов парад велоактивісток

У Херсоні пройшов парад велоактивісток

У неділю, 31 липня, у міському парку «Херсонська фортеця» зібралося близько сотні місцевих велоактивісток, які взяли участь у щорічному дівочому параді, який проводить ГО «Велохерсон».

У сукнях і на підборах, у кросівках і джинсах, з прикрашеними стрічками й вінками велосипедах дівчата приїхали показати, що велосипед може бути не тільки спортивним снарядом, а й зручним, екологічним і порівняно недорогим видом міського транспорту. Власне, це і є мета такого велопараду, розповідає «Дню» його організатор Ярослав Концевий.

«Велопарад дівчат ми проводимо з 2010 року. Зазвичай – весною і восени, але цього разу зібралися влітку. Ми пропагуємо велосипед як вид транспорту, хочемо, щоб до нас приєднувалося більше городян, адже Херсон – порівняно зручне місто для велосипедистів, – каже Ярослав. – Коли ми проводимо різні заходи, то часто приїжджають велосипедисти-спортсмени і то переважно хлопці. На цей захід ми запрошуємо тільки дівчат і просимо їх одягатися у повсякденний або робочий одяг, аби показати місту, що велосипед – це не лише практично, а й гарно».

Організатори запросили на парад херсонських фотографів, аби зібрати хорошу колекцію фото. Знімки порадують не тільки дівчат, які взяли участь у заході, а й увійдуть до велокалендаря на 2017 рік, який, за підсумками цього заходу та подібної зустрічі найближчої осені.

Сам велопарад, після кількох локацій для фотосесії у парку «Херсонська фортеця», рушив вулицею Героїв Небесної Сотні по проспекту Ушакова до набережної. Тут дівчат чекали велосипедисти-чоловіки, які приготували для учасників параду символічні подарунки.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон, фото автора

Время публикации: 31.07.2016 22:46
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.