У казначействі Британії підтвердили вихід з єдиного ринку

У казначействі Британії підтвердили вихід з єдиного ринку

Новий канцлер казначейства Великої Британії Філіп Хеммонд підтвердив наміри залишити єдиний ринок згідно з Brexit, але вести переговори про отримання доступу до блоку, повідомляє видання The Independent.

"Ми вийдемо з єдиного ринку згідно з нашим рішенням залишити Європейський Союз", - заявив новий канцлер Терези Мей в інтерв'ю LBC.

Хеммонд підтвердив, що його країна йде з єдиного ринку у відповідності зі своїм рішенням про вихід з ЄС, але вестиме переговори про отримання доступу до блоку.

"Питання полягає в тому, як ми вестимемо переговори з Європейським Союзом: не з позиції члена, а з позиції його близьких сусідів і торгових партнерів", - зазначив він.

"Я хотів би бачити нас в процесі переговорів про отримання доступу на єдиний ринок для бізнесу Великої Британії, щоб ми могли і надалі продавати свої товари і послуги на ринку Європейського Союзу, - додав політик, - і реально користуватимемося перевагами споживання товарів і послуг Європейського Союзу тут, як ми це робимо зараз".

У своєму першому інтерв'ю після призначення канцлером Хеммонд заявив, що надзвичайний бюджет після референдуму про вихід з ЄС не формуватиметься.

В ефірі програми "Today" на радіо BBC Radio 4 він зазначив наступне: "Ми зіткнемося з певними проблемами в управлінні економікою у короткостроковій перспективі. Вона постраждала від шоку в результаті рішення від 23 червня про вихід з Європейського Союзу".

Нагадаємо, що Британія може офіційно вийти з ЄС приблизно наприкінці 2018 року.

Время публикации: 14.07.2016 21:19
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.