У Іспанії 8 місяців не можуть призначити новий уряд

У Іспанії 8 місяців не можуть призначити новий уряд

Парламент Іспанії не підтримав кандидатуру виконувача обов'язків прем'єр-міністра Маріано Рахоя на другий термін на посаді очільника уряду.

Голосування пройшло у середу, 31 серпня, на тлі неспроможності депутатів уже вісім місяців призначити новий кабінет міністрів, передає DW.

Кандидатура голови "Народної партії" набрала лише 170 голосів серед 350 депутатів, для успіху Рахою забракло шість голосів. Його не підтримали опозиційні Соціалістична партія, союз "Подемос" та регіональні партії з Країни Басків та Каталонії, передає агенція Reuters.

Раніше Рахой, чия партія на позачергових виборах отримала 137 мандатів, погрожував соціалістам новим достроковим голосуванням через неможливість сформувати коаліцію. Як відомо, після грудневих виборів в Іспанії не змогли створити коаліцію, через що в червні пройшли перевибори.

Кілька днів тому "Народна партія" та ліберальні "Громадяни" домовилися про союз у парламенті. Їхні фракції, що разом мають 169 голосів, планували сформувати уряд меншості.

Нагадаємо, виконуючий обов'язки прем'єр-міністра Іспанії Маріано Рахой заявив про "вирішальний крок" на шляху формування уряду.

Время публикации: 31.08.2016 22:19
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.