У Єревані звільнили останніх заручників

У Єревані звільнили останніх заручників

Збройна група, яка захопила будівлю поліції в Єревані, на шостий день опору відпустила останніх заручників: заступника глави поліції Вірменії генерал-майора Вардана Єгіазаряна та заступника начальника поліції Єревана полковника Валерія Осипяна.

Про це заявив прес-секретар Служби національної безпеки Вірменії Самсон Галстян, повідомляє Радіо Азатутюн.

Однак про нормалізацію ситуації говорити рано. Перед цим загарбники оголосили, що відпустять останніх заручників за умови, що на території захопленого офісу поліції створять прес-центр. Він, на їх думку, має допомогти в об'єктивному висвітленні подій в Єревані. Про здачу захопленої будівлі не повідомляється.

Нагадаємо, штурм невідомими будівлі поліції в Єревані почався 17 липня. Тоді загинув поліцейський, ще чотири людини були поранені. Протягом цих днів біля цієї будівлі проходили мітинги. Частина жителів Єревана підтримує дії загарбників. Місцеві ЗМІ говорять про приналежність останніх до збройної групі "Сасна црер" (Сасунські сміливці).

Вони підтвердили озвучену раніше умову про звільнення глави опозиційного руху Установчий парламент Жирайра Сефіляна, обвинуваченого в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Крім того, вони раніше вимагали відставки уряду.

Время публикации: 23.07.2016 15:24
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.