У Греції збільшилась кількість біженців майже втричі

У Греції збільшилась кількість біженців майже втричі

У Греції знову відзначають збільшення кількості біженців, які прибувають у країну. Так, за останню добу з Туреччини до грецьких островів в Егейському морі човнами дісталась 261 особа, повідомляє у п'ятницю, 19 серпня, кризовий штаб в Афінах.

"Ми виходимо з того, що зростання кількості біженців та мігрантів, які прибувають морем, пов'язане з хорошими погодними умовами", - заявив один з представників штабу агенції dpa. Він повідомив, що на початку серпня у середньому щоденно до Греції прибувало 94 людини. Табори для розміщення біженців на островах переповнені, станом на п'ятницю у них перебували 11088 осіб. Їхня потужність, однак, розрахована на 7450 осіб, повідомив представник штабу.

За даними грецької берегової охорони, вранці 19 серпня один з човнів з біженцями зазнав аварії біля берега острова Сапієнца. Врятовано 70 людей. При цьому зазначається, що цей острів знаходиться в кількох сотнях кілометрів від звичного маршруту, яким користуються особи, які мають наміри потрапити до ЄС.

Як відомо, після укладання у березні 2016 року угоди між Євросоюзом та Туреччиною про реадмісію нелегальних мігрантів, які прибувають морем з Туреччини до Греції, їхній потік цим напрямком різко зменшився. Натомість різко збільшився потік біженців, які відпливають з Лівії у напрямку узбережжя Італії. Утім, останнім часом Туреччина погрожує розірвати угоду з ЄС у разі, якщо її громадянам не нададуть право подорожувати до ЄС без віз.

Время публикации: 19.08.2016 13:56
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.