У Борисполі тривають обшуки щодо розтрати бюджетних коштів

У Борисполі тривають обшуки щодо розтрати бюджетних коштів

Слідчі прокуратури Києва спільно зі співробітниками Служби безпеки України проводять обшуки в приміщеннях аеропорту “Бориспіль” в рамках розслідування провадження щодо розтрати бюджетних коштів при здійсненні державних закупівель. Про це УНН повідомили в прес-службі прокуратури Києва.

Повідомляється, що кримінальне провадження розслідується за ч.5 ст.191 КК України.

Встановлено, що державним підприємством “МА “Бориспіль” у грудні 2015 року проведено тендер на закупівлю детекторів вибухових речовин, за результатами якого у переможця (приватного підприємства) придбано чотири прилади на загальну суму 4,3 млн. гривень.

“Згідно з документами, наданими переможцем тендера, детектори виготовлені чеською компанію. Однак, як з’ясовано у ході слідства, безпосереднім виробником приладів є російська компанія, а її засновником відповідно громадянин Російської Федерації”, — повідомили у прокуратурі.

Крім того, встановлено, що вартість кожного з детекторів складає близько 200 тис гривень, що майже у 4 рази дешевше, ніж сплачено державним підприємством.

Наразі у приміщеннях ДП “МА “Бориспіль”, в офісі фірми-переможця, а також за місцем проживання учасників злочинної схеми вилучено документацію та інші речові докази, які підтверджують протиправні дії.

Слідчі дії тривають.

Время публикации: 26.07.2016 16:16
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.