У Болівії шахтарі вбили заступника глави МВС

У Болівії шахтарі вбили заступника глави МВС

У Болівії, за повідомленням уряду країни, шахтарі вбили заступника міністра внутрішніх справ Родольфа Ільянеса, передає "DW".

На сьогодні все свідчить про те, що 56-річний Ільянес був "жорстоко вбитий", заявив глава МВС Карлос Ромеро Боніфас по національному телебаченню ввечері 25 серпня.

Ільянес мав намір провести переговори з протестувальниками у Пандуро, однак шахтарі викрали його по дорозі. Уряд Болівії намагається отримати тіло загиблого.

Як повідомляє одна з місцевих радіостанції з посиланням на очевидців, робітники забили Ільянеса до смерті. "Ми з близької відстані бачили, що заступник міністра мертвий, - повідомив радіостанції глава профспілки шахтарів Мойсес Флорес. - Колеги розповіли нам, що він помер від отриманих травм".

У свою чергу, страйкарі вимагають внесення змін у нещодавно ухвалені законодавчі норми про гірськовидобувну промисловість. Серед іншого вони вимагають ширших прав на ведення геолого-розвідувальних робіт і права працювати на приватні компанії. Профспілка гірськовидобувних кооперативів Fencomin після провалу переговорів з урядом закликала до безстрокових акцій протесту.

Время публикации: 26.08.2016 9:56
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.