У Баварії прийняли нову концепцію безпеки

У Баварії прийняли нову концепцію безпеки

Після терактів у Баварії земельний уряд прийняв нову концепцію безпеки. Щоб краще захистити населення, було вирішено на дві тисячі осіб збільшити кількість поліцейських, повідомляє Deutsche Welle.

Міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Херрманн представив у четвер, 28 липня, на прес-конференції програму "Безпека силовими методами". Політик заявив, що уряд федеральної землі має намір відповісти на сьогоднішні загрози значним зміцненням поліції і спецслужб.

До 2020 року чисельність поліції в Баварії зросте на дві тисячі осіб - на 500 нових співробітників на рік. Буде покращено матеріальне забезпечення поліції. Передбачається оснастити поліцейських броньованим транспортом, сучасними видами табельної зброї, а також бронежилетами і шоломами, здатними захистити від куль, випущених з автомата.

Буде розширена система відеоспостереження у громадських місцях і особливо в поїздах. Засудженим за екстремізм, які відбули термін, буде наказано носити так звані "електронні браслети" для контролю за їх переміщеннями.

Нагадаємо, що поблизу центру працевлаштування в Кельні триває поліцейська спецоперація через заяви свідків про озброєну жінку.

Время публикации: 28.07.2016 22:01
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.