У 2016 році передбачено 200 млн гривень на облаштування кордону з РФ

У 2016 році передбачено 200 млн гривень на облаштування кордону з РФ

У 2016 році передбачено 200 мільйонів гривень на облаштування кордону з Росією. Про це УНН повідомили у прес-службі ДПСУ.

Державна прикордонна служба України продовжує здійснювати системні заходи з посилення інженерно-технічного облаштування державного кордону в межах виділеного фінансування.

Так у 2015 році Державним бюджетом було виділено 400 мільйонів гривень. Відповідно до плану заходів, роботи проводилися в межах Чернігівської та Харківської областей.

Загалом протягом минулого року було обладнано понад 230 км протитанкових ровів, 45 км контрольно-слідової смуги, 116 км рокадних доріг та майже 75 км захисної огорожі, встановлено спостережні вежі. Крім того, облаштовано опорні пункти для особового складу та захисні споруди для пасажирів у пунктах пропуску, закуплено технічні засоби, розгорнуто системи відео-технічного контролю та ураження і багато іншого. Також придбано чотири рухомі бойові модулі “Тритон”.

Елементи інтегрованої системи охорони державного кордону на ділянці Харківського прикордонного загону презентувалися експертам дипломатичних представництв іноземних держав, акредитованих в Україні, та міжнародних організацій. Іноземні делегати висловили свої схвальні відгуки від побаченого.

Цього року, згідно з планом, роботи заплановано закінчити в межах Харківської та розпочати в Луганській областях. Наразі бюджетом для їх виконання передбачено 200 мільйонів гривень, з яких отримано 60 мільйонів гривень.

Реалізація Плану інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону дозволить Україні захистити свою територію, в першу чергу — від незаконного перетину кордону, переміщення товарів, зброї та наркотиків, а також проникнення диверсійних груп та нелегальних мігрантів.

Время публикации: 22.07.2016 9:28
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.