Тука анонсував позови проти РФ через знищені заводи

Збитки України від анексії Криму та заподіяних окупантами руйнувань шахт і заводів на Донбасі оцінити поки неможливо, але йдеться про величезні цифри.

Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Віднедавна українські підприємства через суди вже поновлюють своє право власності на ті об'єкти, які розташовані, наприклад, в Криму. Одна з компаній, яка розташована в Чернівцях, через суди поновила право власності на нафтобазу, яка розташована в місті Севастополь. Я переконаний, що це лише перші кроки, бо позовів готується чимало, ми будемо в цьому допомагати нашим приватним особам і підприємствам, щоб через суди вимагати компенсації. Це дуже дієвий механізм", - сказав він.

За словами Туки, уже був досвід, коли після таких позовів і ухвалення міжнародних рішень країна, яка відмовлялася їх виконувати, потерпала від арештів пароплавів, залізничних вагонів, об'єктів нерухомості, які розташовані за кордоном - і це дуже дієво.

Время публикации: 25.07.2016 11:51
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.