Суд зняв арешт з майна «діамантового прокурора» Корнійця, - Касько

Колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько заявив, що 12 липня апеляційний суд Києва скасував арешт майна "діамантового" прокурора Олександра Корнійця.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Арешт був накладений ще у вересні 2015, однак розуміючи, що через увагу суспільства до цієї справи в той час тихо скасувати арешт не вдасться, апеляцію дружина Корнійця подала лише в червні 2016 року, коли про справу "діамантових" потроху стали забувати", - написав він.

"В своїй апеляції Світлана Корнієць, яка, до речі, займає посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Київської області, вказує на те, що між нею та чоловіком у 2013 році був укладений шлюбний контракт, за яким саме їй належить все майно та земельні ділянки Корнійця. І про це вона, звичайно ж, забула вказати у своїй декларації", - додав Касько.

За його словами, апеляційний суд "зняв арешт з половини всього майна Корнійця, незважаючи на те, що у разі доведення вини Корнійця, воно підлягало би конфіскації".

Время публикации: 22.07.2016 11:51
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.