США та ЄС підтверджують підтримку України, - Керрі

США та ЄС підтверджують підтримку України, - Керрі

США та Європейський Союз підтвердили спільну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Про це повідомив державний секретар США Джон Керрі сьогодні у Брюсселі на прес-конференції по завершенню неформального сніданку з міністрами закордонних справ країн-членів ЄС, передає УНІАН.

«Ми повторили сильну підтримку США та ЄС суверенітету та територіальній цілісності України. Ми говорили про процес, який відбувається зараз, про який я також говорив з президентом Путіним (Володимир Путін – президент Росії) та міністром закордонних справ Лавровим щодо подальшого виконання Мінських домовленостей», - сказав Керрі.

Крім того, за словами держсекретаря США, міністри говорили про важливість продовження реформ в Україні, зокрема, виконання порядку денного боротьби з корупцією, про необхідність заходів у сфері безпеки, які «створять умови» для подальших «політичних кроків» та «кроків у сфері безпеки».

«Я повідомив групу також щодо наших зусиль у Москві, спрямованих на підтримку роботи Франції та Німеччини та прискорення виконання Мінських домовленостей, особливо у питанні безпеки», - деталізував Керрі.

Время публикации: 18.07.2016 14:10
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.