США будуть поруч з Україною під час протистояння агресії РФ, - Обама

США будуть поруч з Україною під час протистояння агресії РФ, - Обама

Сполучені штати Америки будуть поруч з Україною у той час, коли вона протистоїть російській агресії.

Про це йдеться у привітанні президента США Барака Обами з нагоди Дня незалежності, передає прес-служба президента України Петра Порошенка.

"Від імені народу Сполучених штатів Америки я висловлюю найтепліші вітання Вам і народу України з нагоди 25-ї річниці Незалежності, яку ви святкуватимете 24 серпня. Цей день є особливо важливим у світлі загрози суверенітету та територіальній цілісності України, що виникла в результаті російської агресії на сході України і спроби анексії Криму", - йдеться у привітанні.

"Хочу запевнити Вас, що Сполучені штати залишаються відданими своїм обов'язком бути поруч з Україною у той час, коли ви протистоїте російської агресії", - підкреслив президент США.

Також Обама відзначив серйозні кроки, які Україна зробила у боротьбі з корупцією, зміцненні верховенства права і закладання підвалин для економічного зростання.

"Хочу запевнити, що Сполучені штати Америки будуть продовжувати підтримувати вас у ваших прагненнях наблизити мирне, процвітаюче європейське майбутнє для всіх українців", - зазначив він.

Нагадаємо, у питанні реалізації мінських домовленостей потрібно негайно досягти прогресу, переконана федеральна канцлерка Німеччини Анґела Меркель.

Время публикации: 23.08.2016 21:00
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.